Nákupní košík

0 ks celkem za 0 Kč

 
Vitamín C 500 – BIOKOMPLEX - unikátní céčko

Vitamín C je zcela nezbytný k udržení zdraví organismu. Obvykle je ve vodě rozpustný. Raritou Biokomplexního céčka je rozpustnost nejen ve vodě, ale i v tucích, což jej činí 5 x účinnějším než jsou běžné C vitamíny.

7.2.2019 | více

Jarní detoxikace hubnutí a regenerace článek na Super.cz

Právě začíná nejvhodnější doba na jarní očistu detoxikaci a hubnutí. Nejnovější substanci s úspěchem vyzkoušela a používá také Dominika Myslivcová.

13.5.2018 | více

Zelená káva pročistí organismus a zbaví tělo tuku

Nejen jaro je vhodné pro tělesnou či duševní očistu. I na podzim je nutné dbát na to, aby náš organismus byl silný a vydržel neustálé výkyvy počasí. Navíc ještě přitom všem myslet na tvarování postavy.

13.5.2018 | více

Další novinky…


O lékárně MEDICAMENTUM

Napoliklinice.cz - internetová lékárna

Lékárna Medicamentum nepatří k tradicí obtíženým zdravotnickým zařízením, které na svém místě obsluhují pacienty už desítky let. Vznikla v budově privátní polikliniky během roku 1999 v prostorách, které dlouhou dobu využívala pošta, v části prostor se zde dokonce nacházela kotelna.

Po velice náročné rekonstrukci byla vybavena nejmodernější dostupnou technikou a přístroji a otevřena v roce 2000. Od roku 2002 začal provozovatel lékárny firma Jankar Profi, s.r.o. od Dr. Bojdy vyrábět a dodávat vlastní zboží zpravidla v extra silných provedeních, zprvu pouze do vlastní lékárny Medicamentum a postupně i do lékárenské velkoobchodní sítě. Od června 2017 je provozovatelem dceřinná společnost Pharm N.spol. s r.o.. V současné době disponuje lékárna nejširším sortimentem v regionu. Nabídka zahrnuje klasická léčiva, volně prodejné léky, doplňky stravy, kosmetiku a dentální hygienu, rozsáhlé spektrum homeopatik, prostředky zdravotní techniky i veterinární přípravky.

LÉKY NA RECEPT

Velmi široký sortiment léčiv s trvale nízkými cenami léků a doplatků, řada léků zcela bez doplatku.
Klientská karta lékárny ZDARMA. Zajímavé slevy a výhody pro klienty zapojené do systému LYONESS (nevztahují se na nákupy prostřednictvím internetové lékárny).
Naši lékárníci Vám ochotně poradí, jak předepsané léky správně užívat a jakými dalšími podpůrnými prostředky si ulehčit nemoc.
Lék, který není výjimečně na skladě, ihned objednáme a nejpozději do druhého dne bude pro Vás připraven v lékárně.

ZDRAVOTNICKÉ POTŘEBY NA POUKAZ

Lékárna disponuje bohatým sortimentem inkontinentních pomůcek, obvazového a zdravotnického materiálu, kompresivními punčochami apod..

VOLNĚ PRODEJNÉ PŘÍPRAVKY

Trvale nízké ceny celého sortimentu volně prodejných léků, doplňků stravy, čajů, kosmetiky, dentálních přípravků a dětské výživy.
Akční slevy na vybraný sortiment každý měsíc.
Sortiment vlastních vysoce kvalitních přípravků za velmi příznivé ceny z oblasti včelích produktů, čajů, sirupů, mastí a některých vitamínů.
Pravidelné rozšiřování sortimentu o novinky.

OSTATNÍ SORTIMENT

Lékárna disponuje bohatým výběrem zdravotnické obuvi pro děti i dospělé. V portfoliu jsou rovněž zdravotnické přístroje např . tonometry, tukoměry, multifunkční osobní váhy, desinfekce, rukavice sterilní i nesterilní apod. za nízké ceny i pro zdravotnická zařízení, domovy seniorů, LDN léčebny, jídelny atp.

DALŠÍ VÝHODY

Bezproblémové a bezplatné parkování v těsné blízkosti lékárny.
Snadný vstup do lékárny i s kočárkem.
Jednoduchá orientace díky zařazení sortimentu do tematických celků.
Terminál pro platební karty: VISA, VISA Electron, MasterCard, MasterCard Electronic, MAESTRO, JCB Card, V pay, Diners Club, American Express.